Doprava

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty zvyčajne nasledujúci pracovný deň po objednaní. V prípade, že si kupujúci zvolil spôsob platby "Bankovým prevodom", budeme tovar odosielať až po pripísaní platby na účet predávajúceho. Dodacia doba je 7 pracovných dní na území SR. Dodacia doba do zahraničia je 14 pracovných dní. V prípade, že si kupujúci zvolil spôsob platby "Bankovým prevodom", začína dodacia doba plynúť až po pripísaní platby na účet predávajúceho. Potvrdenie o odoslaní zásielky bude doručené na vašu e-mailovú hneď po podaní balíka na pošte.

Cenník dopravy pre Slovenskú republiku:
Spôsob doručenia Cena za poštovné a balné
Slovenská pošta - balík na poštu, krehký tovar 6,60€
Slovenská pošta - balík na adresu, krehký tovar 7,50€
Slovenská pošta - balík na poštu 3,60€
Slovenská pošta - balík na adresu 4,50€
Slovenská pošta - Listová zásielka 2,40€

Platba na dobierku je dostupná len pre územie SR. V prípade platby na dobierku sa k doprave účtuje príplatok podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty (1.30€).

Cenník dopravy pre Českú republiku:
Spôsob doručenia Cena za poštovné a balné
Slovenská pošta - balík na adresu 8,80€
Slovenská pošta - Listová zásielka 4,60€
Cenník dopravy pre Európu:
Spôsob doručenia Cena za poštovné a balné
Slovenská pošta - balík na adresu 18€
Slovenská pošta - Listová zásielka 5,20€
Cenník dopravy pre ostatné krajiny mimo Európy:
Spôsob doručenia Cena za poštovné a balné
Slovenská pošta - balík na adresu 20€
Slovenská pošta - Listová zásielka 5,60€

V prípade že sa v objednávke nachádzajú krehké produkty (kraslice), odporúčame vybrať spôsob doručenia balík + krehké. Toto sa netýka dodávok do zahraničia. Ak sa v objednávke nachádzajú výrobky u ktorých nie je riziko poškodenia (náramky, bižutéria), objednávka sa posiela ako listová zásielka.

Ak chcete mať bližšie informácie o stave a termíne doručenia Vašej objednávky, môžete podľa čísla zásielky, ktoré vám pošleme emailom po odoslaní balíka, vyhľadať Vašu zásielku na stránkach Slovenskej pošty - sledovanie zásielok.